AKY SÜRME CAM BALKON

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kullanım kolaylığı ve alan daraltmasının olmadığı bu sistemimiz yeniden tasarlanarak hem şıklık hem performans olarak çok üst seviyelere taşınmıştır. Hem Isıcamlı hem de tek camlı seçeneğimiz mevcuttur. Kenetli profiller sayesinde sistemimizi istediğiniz yöne kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz. Bu sistemlerimizde kullanılan kendi imalatımız krom kaplama tekerlerle çok rahat hareket ettirebilirsiniz. Isıcamlı Sürme Serisi camlarımız çift taraflı temperli (normal camlardan daha güvenli ve dayanıklı, güçlendirilmiş cam) Şişecam üretimi camlarla ve bu camlarda kullanılan özel kaplama ve gazlarla ısı ve ses yalıtımında performansı keyif verir. Tek cam Sürme Serimizde ise yine Şişecam’ın 8 mm temperli camları kullanılır.

İki sistemde Şişecam renk seçenekleriyle yaşam alanlarınıza görsel güzellikler katılır. Sistemimizde kullanılan profillerimiz orijinal hammaddeden olup TS 5247 ve EN 12020 -1 standartlarında üretilmektedir.

Sınırsız sayıda renk seçeneğimiz mevcuttur. Hem kullanım kolaylığı hem de performansıyla AKY Sürme Cam Balkonlarımız yaşam alanlarınıza 4 mevsim değer ve keyif katar.

Kol Sistemi

İçeriden ve dışarıdan hareket ettirilebilir, estetik ve kaliteli kilit sistemi.

Fitil ile TAM yalıtım

Birleşim yerleri boydan fitil ile içten, dıştan ortadan olmak üzere dört yerden sızdırmazlık ve yalıtım sağlamaktadır. Bu sayede cam balkonlarınız ile aradaki duvarları kaldırıp geniş ve ferah ortamlar oluşturabilirsiniz.


Sorunsuz Uyumluluk

Düz, U ve L balkon tiplerine sorunsuz şekilde uyumluluk sağlamaktadır. Kullanımı oldukça kolaydır.

Şık tasarım

Sistem bütün görünümü ile birleşim yerlerinde ek veya farklı renklerde plastik aksam kullanılmadığı için üst düzey bir yalıtım sağlamaktadır. Aynı zamanda daha estetik bir görünüm sağlamaktadır.

CAM ÖZELLİKLERİ

Sistemimizde, 8mm ısı yalıtımlı temperli şişe cam kullanılmaktadır. Mavi, yeşil, füme , bronz, satina ve desenli cam seçenekleri mevcuttur.

GÖRSELLER

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

0

Open chat