AKY DİAMOND DUAL ISICAMLI CAM BALKON

Diamond Dual ısıcamlı cam balkon sistemimiz üst seviyede ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır. İmalat ve kullanım kolaylığı sayesinde müşterilerimiz ve bayilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Diamond Dual Isıcamlı Cam Balkon, ısıcam özelliği bulunan camlar kullanılarak hazırlanmış cam balkon sistemleridir. Isıcamlı cam balkonların diğer sistemlere göre tercih edilmesinin en önemli nedeni bu sistemlerin ısı ve ses yalıtım performanslarının diğer sistemlere göre daha fazla olmasıdır. AKY Diamond Dual Isıcamlı cam balkonda kanatlar arasındaki boşlukları sistemimize özel EPDM contalar çekilerek kapatılır.

İlk açılan kanatlarda kullanılan ispanyoletler ve sistemimize özel açma kapama kolu sayesinde hem estetik bir görüntü sağlanır, hem de daha sağlam ve güvenilir bir sistem oluşturulmuştur. Sistemimizin hareketini sağlayan tekerlerin gövdesi özel krom kaplama olup rulmanların kaplamaları polyemiddir ( kırılmazlık özelliği olan) . Bu sayede uzun yıllar oksitlenme ve aşınma yaşamadan sistemimizi güvenle kullanabilirsiniz. Sistemimizin cam kalınlığı 4+22+4 mm temperli ısıcamdan (normal camlardan daha güvenli ve dayanıklı, güçlendirilmiş cam ) oluşur.

İstenirse 2 cam arasına, kullanılan gazlar ve camlarda özel kaplamalar sayesinde ısı performansı artırılabilir. Ayrıca istenirse 2 cam arasında jaluzi perde uygulaması yapılabilir. Sistemimizin alüminyum profilleri tamamen orijinal hammaddeden çekilip TS 5247 ve EN 12020-1 standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Sınırsız renk alternatifiyle balkonumuza ve binamıza güzellik katar. Isıcamlı cam balkon sistemimizi özel açılı profiller sayesinde her açıdaki balkonda uzun yıllar tozdan, soğuktan, yağışlardan etkilenmeden güvenle ve huzurla kullanabilirsiniz.

İspanyolet kilit sistemi

İspanyolet kilitleme ile cam üç yerden birden kilitlenmektedir. Cam aralarının esnemesini engelleyerek hava, toz, su ve ses gelmesini engellemektedir. Kullanılan ispanyoletler cam yüksekliğine göre monte edilip metal, çelik ve zamak karşılığı ile bütünleşerek tam bir kilitleme sağlamaktadır.

Kendinden Katlanır Deveboynu

Cam ile birlikte açılıp kapanan, görsel olarak şıklık sağlayan ve kullanılan perdelere hareket rahatlığı sağlayan üründür.

Her tip balkon şekline uyumlu

Oval, Düz, Köşeli, L Balkon, 135, 90, Z, U Balkon vb diğer tüm cam balkon tiplerine uyumludur. Herhangi bir sabit direk olmadan tüm köşelerde dönüş yapabilerek açılmaktadır.

Şık tasarım

Sistem bütün görünümü ile birleşim yerlerinde ek veya farklı renklerde plastik aksam kullanılmadığı için üst düzey bir yalıtım sağlamaktadır. Aynı zamanda daha estetik bir görünüm sağlamaktadır.Kollu Cam Balkon

Kolay kullanım ve rahat açıp kapatmak için, ispanyolet kol ve Çocuk emniyet kilitli kol seçenekleri ile cam balkonlar, Aynı zamanda güvenli kullanım sağlamaktadır. Plastik kilit aksamlarından oluşabilecek arızaların önüne geçmektedir. Aynı zamanda şık bir görünüm sağlamaktadır. Cam balkonu tek bir noktadan açıp kapatmayı kolaylaştırmaktadır. 

CAM ÖZELLİKLERİ

Sistem, 30mm(4+22+4) ısı yalıtımlı camlar sayesinde yalıtım sağlamaktadır. Sinerji konfor ve argon gazı ile üst düzeyde + yalıtım özelliği mevcuttur.

ÜRÜNLER

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

0

Open chat