AKY GOLD CAM BALKON

Gold sistemimiz ülkemizin en çok satan cam balkon sistemidir. Kolay ulaşılabilirliği, ekonomik ve kaliteli oluşu, imalat ve montaj kolaylığı sayesinde müşterilerimizin en çok tercih ettiği sistemdir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Hem ekonomik hem de estetik ve fonksiyonel bir sistemimiz olan Gold Serisi [sektörümüzde] yıllardır kendini kabul ettirip, en çok tercih edilen sistemlerimizden birisi olmuştur. Sistemimizin alüminyum profilleri orijinal hammaddeden üretilmiş olup dilediğiniz renk seçenekleriyle yaşam alanlarınıza değer katar. Sistemimizde kullanılan tekerlerin gövdesi krom kaplamalı olup rulman üzerleri polyemid kaplamalıdır. Sistemimizde kullanılan teker ve plastik tamamlayıcı ürünlerin tamamı kendi imalatımız olup bu sayede piyasadaki toplama ürünlerden hem daha kaliteli hem de sağlam bir sistem oluşmuştur.

Sistemimizde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında Şişe-Cam temperli camlardır. Camlarımızda dilediğiniz renk seçenekleri mevcuttur. AKY Gold Serisi Cam Balkonlarımız her kanatta 2 şer rulmanlı 4 adet tekerle her açıdaki cam balkonda kullanabileceğiniz uzun yıllardır sektörümüzün lider serisi olarak siz değerli müşterilerimizin keyifle ve güvenilir bir şekilde yaşam alanlarında 4 mevsim kullanabileceğiniz bir sistemdir.

Fitil ile TAM yalıtım

Birleşim yerleri boydan kilitli alüminyum profil ve fitil ile içten, dıştan ortadan olmak üzere dört yerden sızdırmazlık ve yalıtım sağlamaktadır. Bu sayede cam balkonlarınız ile aradaki duvarları kaldırıp geniş ve ferah ortamlar oluşturabilirsiniz.Her tip balkon şekline uyumlu

Oval, Düz, Köşeli, L Balkon, 135, 90, Z, U Balkon vb diğer tüm cam balkon tiplerine uyumludur. Herhangi bir sabit direk olmadan tüm köşelerde dönüş yapabilerek açılmaktadır.

Kaliteli Aksesuar

Kendi üretimimiz olan orijinal ham madde ile üretilen kaliteli ve ekonomik plastik aksesuarlardır.Teker Sistemi

Paslanmak krom kaplamalı gövde ile kendimize ait polyemit kaplamalı rulmanlarımızın birleşmesiyle ürettiğimiz ürünlerdir.

Şık tasarım

Sistem bütün görünümü ile birleşim yerlerinde ek veya farklı renklerde plastik aksam kullanılmadığı için üst düzey bir yalıtım sağlamaktadır. Aynı zamanda daha estetik bir görünüm sağlamaktadır.

CAM ÖZELLİKLERİ

Sistemimizde, 8mm ısı yalıtımlı temperli şişe cam kullanılmaktadır. Mavi, yeşil, füme , bronz, satina ve desenli cam seçenekleri mevcuttur.

ÜRÜNLER

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

0

Open chat