AKY DİAMOND CAM BALKON

Cam balkon sistemlerinde imza sistemimiz olan Diamond Serisi Cam Balkon modelimiz yoğun ilgi ve talep karşısında hizmet vermektedir. Tamamen kullanıcı odaklı olan sistemimiz 1000+ aşkın müşteri tarafından tercih edilmektedir. Son derece ergonomik ve kullanımı kolay olan sistemimizin özellikleri aşağıda sıralanmıştır…

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bu sistemimizle birlikte cam balkon sistemlerinde yeni bir sayfa açtık. Diamond Cam Balkon Sistemi, firmamızın tecrübe ve birikimlerini bir araya getirip tasarladığı hem görsel hem dayanıklılık hem de rahat ve fonksiyonel çalışmasıyla ülkemizin kısa zamanda en çok tercih edilen sistemi olmuştur. Bu sistemimizde kullanılan camlarımız Şişe-Cam üretimi 8 mm temperli (normal camlardan daha güvenli ve dayanıklı, güçlendirilmiş cam) camdır. Dilediğiniz renk seçenekleriyle balkonumuza görsel olarak değer katar. Sistemimizin alüminyum profilleri orijinal hammaddeden TS 5247 ve EN 12020 -1 standartlarında üretilir. Dolgun ve gösterişli yapısıyla balkonlarınızda güvenle ve keyifle kullanabilirsiniz. Alüminyum profillerimizin sınırsız renk seçeneği mevcuttur. Sistemimizde kullanılan özel kol profillerimiz ve ispanyolet mekanizmasıyla diğer sistemlerden çok daha zarif ve kullanışlıdır.

Her kanatta bulunan 2şer rulmanlı 4 adet tekerimizin imalatı kendimize ait olup gövdesi özel krom kaplaması ve rulman üzeri polyemid kaplamalıdır. Bu sayede sistemimizi uzun yıllar oksitlenme ve aşınma yaşamadan güvenle kullanabilirsiniz. Sistemimizde kullanılan tamamlayıcı plastik ürünler kendi imalatımız olup polyemid baskıdır. Çıkış klavuzumuz son kantla kapanıp, ilk kanatla açılır. Bu sayede perdenizi rahatça kullanabilirsiniz. AKY Diamond Cam Balkon Sistemleri ile kapatılan yaşam alanlarınızda soğuktan, tozdan, sesten, uzakta sevdiklerinizle birlikte 4 mevsim huzur ve mutluluk dolu bir yaşantınız olur.

Basmalı kol

İspanyolet kilit sistemi

İspanyolet kilitleme ile cam üç yerden birden kilitlenmektedir. Cam aralarının esnemesini engelleyerek hava, toz, su ve ses gelmesini engellemektedir. Kullanılan ispanyoletler cam yüksekliğine göre monte edilip metal, çelik ve zamak karşılığı ile bütünleşerek tam bir kilitleme sağlamaktadır.

Alüminyum Profil ve Fitil ile TAM yalıtım

Birleşim yerleri boydan kilitli alüminyum profil ve fitil ile içten, dıştan ortadan olmak üzere dört yerden sızdırmazlık ve yalıtım sağlamaktadır. Bu sayede cam balkonlarınız ile aradaki duvarları kaldırıp geniş ve ferah ortamlar oluşturabilirsiniz.

TAMAMEN YERLİ

Sistemin bütün parçaları kendi imalatımız olup,

BİZ ÜRETİP BİZ SATIYORUZ!

Her tip balkon şekline uyumlu

Oval, Düz, Köşeli, L Balkon, 135, 90, Z, U Balkon vb diğer tüm cam balkon tiplerine uyumludur. Herhangi bir sabit direk olmadan tüm köşelerde dönüş yapabilerek açılmaktadır.

Şık tasarım

Sistem bütün görünümü ile birleşim yerlerinde ek veya farklı renklerde plastik aksam kullanılmadığı için üst düzey bir yalıtım sağlamaktadır. Aynı zamanda daha estetik bir görünüm sağlamaktadır.


Kollu Cam Balkon

Kolay kullanım ve rahat açıp kapatmak için, ispanyolet kol ve Çocuk emniyet kilitli kol seçenekleri ile cam balkonlar, Aynı zamanda güvenli kullanım sağlamaktadır. Plastik kilit aksamlarından oluşabilecek arızaların önüne geçmektedir. Aynı zamanda şık bir görünüm sağlamaktadır. Cam balkonu tek bir noktadan açıp kapatmayı kolaylaştırmaktadır. 

CAM ÖZELLİKLERİ

Sistemimizde, 8mm ısı yalıtımlı temperli şişe cam kullanılmaktadır. Mavi, yeşil, füme , bronz, satina ve desenli cam seçenekleri mevcuttur.

ÜRÜNLERİMİZ

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

0

Open chat